word fan

Havells Sylvania Belgium


Havells Sylvania Belgium
Noorderlaan 105c
2030 Antwerpen

T: 03/ 610 44 44
F: 03/ 610 44 55
info.be@havells-sylvania.com
http://www.havells-sylvania.com
Havells Sylvania Belgium ontwerpt, vervaardigt en verkoopt een uitgebreid assortiment hoogwaardige lichtbronnen en verlichtingstoestellen voor architecturale, industriële, commerciële, residentiële en buitenverlichtingstoepassingen.

Verkoop en distributie gebeurt via onze partners: de belangrijkste verlichtings- en elektrogroothandels, voorschrijvers, installateurs, speciaalzaken en de retailketens.

Havells Sylvania verdeelt een groot aantal bekende en gerenommeerde verlichtingsmerken zoals Sylvania, Lumiance en Concord.

Sylvania is één van 's werelds grootste producenten van lichtbronnen. Het brede productaanbod varieert van gloeilampen, halogeenlampen en energiezuinige lampen voor de consumentenmarkt tot fluorescentielampen, gasontladingslampen en speciale lichtbronnen voor de professionele gebruiker.

Naast lichtbronnen biedt Sylvania ook een uitgebreide reeks armaturen aan voor toepassing in kantoren, scholen, hotels, restaurants, showrooms en fabriekshallen. Deze armaturen hebben een zeer goede kwaliteit-prijs verhouding en ze zijn installatievriendelijk, duurzaam en veilig in gebruik.

Lumiance biedt een breed assortiment functionele en modern vormgegeven armaturen aan voor het verlichten van kleine, middelgrote en grote projecten. Lumiance producten kenmerken zich door een uitstekende prijs-kwaliteit verhouding en zijn leverbaar uit voorraad. De producten vinden hun weg naar de eindgebruiker via de installateur, de lichtspecialist en de (binnenshuis)architect.

Concord is één van Europa's meest vooraanstaande merken als het gaat om het projectmatig verlichten van winkels, kantoren, hotels en restaurants. Concord werkt voornamelijk met architecten, interieurarchitecten en lichtontwerpers. Naast het aanbod van een tijdloze collectie spots, railarmaturen en downlights wordt het gehele specificatie-traject volledig gevolgd en ondersteund. En indien gewenst kan Concord volledige ondersteuning bieden bij het ontwikkelen van een lichtontwerp op maat.
Onze merken:
 
elektrozine.be
Nieuwigheden in België :
Groepeer :
nieuwigheden alle producten


Vervanger voor SA111 halogeenlamp
RefLED SA111 SYLVANIA (ledlampen)

RefLED SA111    
SYLVANIA
waar te koop
De energiezuinige RefLED SA111 biedt hetzelfde gemak en dezelfde uitstraling als halogeen, en is daardoor de perfecte vervanger voor de veel toegepaste SA111-halogeenlamp (QR-LP111). De RefLED SA111 heeft een spiraalvormig aluminium reflectieschild voor een gelijkmatige lichtverdeling. De lamp is zeer energie-efficiënt en heeft een levensduur van 25.000 uur. Daardoor zijn investeringen in deze verlichting snel terug te verdienen. De RefLED SA111 is tevens bij uitstek geschikt voor toepassing in shoplighting. Aangezien de lamp geen uv- of infraroodlicht uitstraalt, zijn producten in supermarkten en winkels goed beschermd en geeft de lamp weinig warmte af in vergelijking met andere verlichting, wat een besparing oplevert op de kosten van koelsystemen.


website Sylvania
elektrozine.be
50W retrofit
HI-SPOT RefLED ES50 7,5W SYLVANIA (ledlampen)

HI-SPOT RefLED ES50 7,5W    
SYLVANIA
waar te koop
HI-SPOT RefLED ES50 GU10 7,5W 350lm is de eerste LED lamp die qua prestaties en vorm een échte 1-op-1 vervanging is voor de 50W GU10 halogeenlamp. De belangrijkste innovatie schuilt in het compacte design en de slimme integratie van de onderdelen die een perfecte warmteafgifte en superieure prestaties mogelijk maken. Het resultaat is een compacte lamp met een lichtopbrengst van 350lm en een hoge intensiteit (1200 cd) bij een vermogen van slechts 7,5W. Een échte innovatie die meteen een nieuwe kwaliteitsstandaard vormt in het segment LED lampen. Beschikbaar in warmwit (2700K), comfortwit (3000K) en koelwit (4000K), en in twee lichtbundels, 25° (1200 cd) en 40° (600 cd).


website Sylvania
elektrozine.be
Vervanger van 25W gloeilamp
ToLEDo GLS A60 5W SYLVANIA (ledlampen)

ToLEDo GLS A60 5W    
SYLVANIA
waar te koop
De ToLEDo GLS A60 is Sylvania’s innovatieve antwoord op de prehistorische gloeilamp. Deze ledlamp produceert een warm, wit licht (2700K) met dezelfde lichtsterkte als een 25W gloeilamp, en verbruikt slechts 5 Watt.


website Sylvania
elektrozine.be
Energiezuinige railspot
Stadium CONCORD (spots)

Stadium    
CONCORD
waar te koop
Een slanke, gietaluminium behuizing - in zwart, zilver of wit - huisvest een polycarbonaat lens en wordt aangeboden in twee versies, EVO en PRO. Zestien leds van 1 watt zorgen voor een krachtige accentverlichting. Door het ontbreken van elke UV- of infraroodstraling zijn de armaturen toepasbaar in gevoelige omgevingen. De levensduur van de lampen loopt al snel op tot 30000 à 50000 uur zonder verlies aan lichtkwaliteit. De leds leveren bovendien onmiddellijk licht bij een lage bedrijfstemperatuur. De Stadium railspots zijn beschikbaar met een keuze uit drie gestabiliseerde kleurtemperaturen, warmwit 3000K, neutraal wit 4000K en koelwit 6000K. De versies met kleurtemperatuur warmwit en neutraal wit hebben een uitstekende kleurweergave (Ra 93).


website Concord
elektrozine.be
Blikvanger
Myriad V Pendel CONCORD (pendel- en hanglampen)

Myriad V Pendel    
CONCORD
waar te koop
De originele Myriad-reeks werd al in 1986 geïntroduceerd. Maar Concord bleef niet op het succes teren van die eerste versie. Het bedrijf bleef de serie vernieuwen en ontwikkelde recent deze pendelvariant. Uitgerust met de nieuwste generatie led-lichtbronnen bereikt de Myriad V lumenwaarden van 960 tot 1110 zonder warmtestraling of hinderlijke infrarood- en UV-straling, met een lichtbundel van 30°. Het prachtige ontwerp van de downlights kenmerkt zich door de zeer efficiënte koelribben op de behuizing. Dit nieuwe, stijlvolle en opvallende ontwerp is een echte blikvanger voor balies, toonbanken en ontvangstruimtes. De pendel is uitgevoerd in wit, zwart of zilver, passend in elke moderne architecturale omgeving.


website Concord
elektrozine.be
Kwaliteitsvolle downlighter
LED LED 150 CONCORD (led downlights)

LED LED 150    
CONCORD
waar te koop
Professionele downlighter van hoogstaande kwaliteit. Enorme koelribben zorgen ervoor dat de ledmodule van Cree een lage temperatuur behoudt. Hierdoor gaat de downlighter extra lang mee. Concord garandeert 50.000 branduren bij 70 procent lumenbehoud. Bovendien wordt de efficiëntie van de lamp geöptimaliseerd dankzij de reflector die voor 99.98 procent uit aluminium bestaat. De LED LED 150 beschikt over een UGR onder de 19 waardoor hij uiterst geschikt is voor burelen en andere ruimtes waar beeldschermen gebruikt worden. Bestaat ook in een wallwasher variant om een muur in de verf te zetten.


website Concord
elektrozine.be
Professionele spot/floodlight
Beacon Muse CONCORD (spots)

Beacon Muse    
CONCORD
waar te koop
Deze winnaar van de 'Best Interior Luminaire' op de Lighting Design Awards van 2011 houdt het midden tussen spot en floodlight. De lichtbundel kan je manueel en traploos aanpassen van 65° tot 10° zonder toevoeging van lenzen of reflectoren. Deze volledig instelbare spot biedt alle voordelen van de LED technologie, geen UV/infrarood straling, een levensduur van 50.000 uur bij 70% lumenbehoud, onderhoudsvrije installaties en een aanzienlijke vermindering van het energieverbruik in vergelijking tot traditionele lichtbronnen als halogeen. Je hebt de keuze tussen een kleurtemperatuur van 3000 of 4000 kelvin.


website Concord
elektrozine.be
Plug & play-ledspot
Instar Trend Swing LED 12W LUMIANCE (spots)

Instar Trend Swing LED 12W    
LUMIANCE
waar te koop
Naast de eerder geïntroduceerde Instar Trend LED Swing met een lichtbron van 3 watt, heeft Lumiance nu ook een 12 watt versie op de markt gebracht met vier keer drie Cree powerleds. De lichtsterkte van deze spot is te vergelijken met een 50 watt halogeenlamp. De nieuwe reeks is beschikbaar in een ronde en vierkante uitvoering, waarbij de randen van de gietaluminium plafondrand in beide versies mooi convex oplopen voor een extradecoratieve en onderscheidende uitstraling. De spots zijn beschikbaar in wit, chroom of geborsteld staal, telkens in de kleurtemperaturen koelwit en warmwit. De Instar LED inbouwdownlights zijn zeer eenvoudig te installeren dankzij het plug en play-systeem met trekontlasting. Pas na 50.000 branduren gaat de Instar LED een beetje van zijn lichtopbrengst verliezen.


website Lumiance
elektrozine.be
Optimale prijs-kwaliteit verhouding
Start Round LED SYLVANIA (led downlights)

Start Round LED    
SYLVANIA
<  € 109,- waar te koop
Binnen de portefeuille van Havells Sylvania bekleedt Sylvania de positie van ware prijsvechter. En dat merk je aan deze nieuwe reeks led-downlights. Voor een schappelijke prijs haal je een efficiënte led-armatuur in huis. De opalen diffusor zorgt voor een evenwichtige lichtspreiding, waardoor de armatuur ideaal is voor verlichting van gangen, trappen, technische lokalen en sanitaire ruimtes. Dankzij de onmiddellijke opstart en de onbeperkte schakelcyclus is Start Round LED uitermate geschikt voor gebruik met een bewegingsdetector. Start Round LED is uitgerust met 7, 10 of 16 watt Cree Leds die een gemiddelde levensduur van 35.000 branduren hebben. De armatuur bestaat in een small, medium (€ 159) en large (€ 199) versie. Telkens heb je de keuze tussen twee kleurtemperaturen en wisselende lumenwaarden. Brutoprijzen.


website Sylvania
elektrozine.be
Diverse toepassingsmogelijkheden
Insaver 175 LED LUMIANCE (downlights)

Insaver 175 LED    
LUMIANCE
<  € 375,- waar te koop
Deze downlighter met een inbouwdiameter van 175 millimeter is dankzij het hoge rendement geschikt voor diverse toepassingen: vergaderzalen, musea, kantoortuinen of voor langdurige verlichting van ruimtes met een hoog plafond of hoge schakelfrequentie. Beschikt over een lumenantie onder de 19 en verkrijgbaar met een lichtoutput tot 2660 lumen. Vanafprijs.


website Lumiance
elektrozine.be
Geen directe verblinding
Insaver 150 LED - Low Output LUMIANCE (downlights)

Insaver 150 LED - Low Output    
LUMIANCE
<  € 195,- waar te koop
Bijzonder aan dit middenformaat is zijn lage lumenantie (UGR < 19). Lumenantie of Unified Glare Rating drukt de kans op directe verblinding door armaturen uit. Hoe hoger dat getal, hoe groter de kans op verblinding. Blijft een armatuur onder de 19 dan is het geschikt om in ruimtes met beeldschermen te gebruiken, burelen bijvoorbeeld. Vanafprijs.


website Lumiance
elektrozine.be
Decoratieve downlighter
Insaver 75 LED LUMIANCE (downlights)

Insaver 75 LED    
LUMIANCE
<  € 175,- waar te koop
Deze eerste compacte downlighter binnen de Insaver-reeks functioneert als decoratieve downlighter voor hotellobby’s, bars/rastaurants, leefruimtes en overdekte buitenzones. Vergelijkbaar met een 50 watt halogeenspot, is de Insaver 75 LED verkrijgbaar in een vierkante of ronde variant. Met zijn standaard beschermingsgraad van IP65 kan de downlighter ook buiten of in vochtige ruimtes geplaatst worden. Lichtstroom van 800 lumen. Vanafprijs.


website Lumiance
elektrozine.be
Windstootlamp met leds
ToLEDo windstoot CA37 SYLVANIA (ledlampen)

ToLEDo windstoot CA37    
SYLVANIA
<  € 19,95 waar te koop
Een ballon in melkglas zorgt voor een zacht, warm licht met zeer uniforme spreiding. Dezelfde aangename sfeer als een 15W gloeilamp, maar 85 % zuiniger in verbruik (2,5W). Deze ledlamp is een goed alternatief voor decoratieve toepassingen, in het bijzonder kroonluchters en verlichting in antieke stijl.


website Sylvania
elektrozine.be
Kaarslamp met leds
ToLEDo kaars C37 SYLVANIA (ledlampen)

ToLEDo kaars C37    
SYLVANIA
<  € 19,95 waar te koop
Een ballon in melkglas zorgt voor een zacht, warm licht met zeer uniforme spreiding. Dezelfde aangename sfeer als een 15W gloeilamp, maar 85 % zuiniger in verbruik (2,5W). Deze ledlamp is een goed alternatief voor decoratieve toepassingen, in het bijzonder kroonluchters en verlichting in antieke stijl.


website Sylvania
elektrozine.be
Kogellamp met leds
ToLEDo BALL G45 SYLVANIA (ledlampen)

ToLEDo BALL G45    
SYLVANIA
<  € 19,95 waar te koop
Een ballon in melkglas zorgt voor een zacht, warm licht met zeer uniforme spreiding. Dezelfde aangename sfeer als een 15W gloeilamp, maar 85 % zuiniger in verbruik met slechts 2,5W.


website Sylvania
elektrozine.be
Vervanger van 75W gloeilamp
HI-SPOT RefLED PAR30 SYLVANIA (ledlampen)

HI-SPOT RefLED PAR30    
SYLVANIA
<  € 36,95 waar te koop
Wanneer je op zoek bent naar een sterke ledspot biedt deze Hi-Spot RefLED PAR30 de oplossing. Met 2000 candela warm wit licht (3000K) produceert deze ledlamp het equivalent van een standaardgloeilamp van 75W (voor accentverlichting), maar dan met een elektriciteitsverbruik van slechts 10 W. Als downlight kan de PAR 30 een 50W halogeenlamp gaan vervangen. Kenmerken: 15000 branduren, E27-lampvoet, lichtbundel 25°, kleurweergave-index 85, onmiddellijke verlichting en universele retrofit (100-250V).


website Sylvania
elektrozine.be
Ledspot met 30° lichtbundel
HI-SPOT RefLED PAR20 SYLVANIA (ledlampen)

HI-SPOT RefLED PAR20    
SYLVANIA
<  € 36,95 waar te koop
Deze ledspot met een lichtbundel van 30 graden en E27-lampvoet produceert een warm wit licht (3000K). Hij vervangt de R63 60W standaard reflectorlampen en de PAR20 halogeenspots. Hij verbruikt slecht een beetje energie (5W) en heeft dezelfde prestaties als een 25W (downlight) of 35W (accent) halogeenspot. De levensduur bedraagt zo'n 15000 uur. De lamp heeft onmiddellijk licht en is geschikt voor universele retrofit (100-250V).


website Sylvania
elektrozine.be
Ledspot als vervanger voor 40W gloeilamp
HI-SPOT RefLED PAR16 SYLVANIA (ledlampen)

HI-SPOT RefLED PAR16    
SYLVANIA
<  € 36,95 waar te koop
Deze ledspot van Sylvania vervangt de bekende 40W R50-gloeilampen met een E14-fitting. Met een indrukwekkende 50 lumen per watt geeft de Hi-Spot RefLED PAR16 je meer licht voor veel minder energie. Het energieverbruik is slechts 3,5W. De ledspot met een bundel van 20 graden is verkrijgbaar in war, wit licht (3000K) of koud licht (4000K). In tegenstelling tot gewone spaarlampen produceert deze ledlamp van Sylvania ogenblikkelijk een warm en gezellig licht, van zodra je ze aansteekt. De spot heeft een levensduur van 15000 uur en is geschikt voor universele retrofit (100-250V).


website Sylvania
elektrozine.be
Ledspot als vervanger voor 35W halogeen
HI-SPOT RefLED ES50 3,5W SYLVANIA (ledlampen)

HI-SPOT RefLED ES50 3,5W    
SYLVANIA
<  € 36,95 waar te koop
Dit is ‘s werelds eerste retrofit-ledspot met GU10-bajonetvoet. Ondanks een verbruik van slechts 3,5W stroom, heeft deze ledlamp dezelfde lichtsterkte als een 35W halogeenlamp (spot) of een 25W halogeenlamp (downlight). De lamp produceert ogenblikkelijk een warm, gezellig wit licht (3000K) en dit gedurende 15000 uur of 15 jaar. De lichtbundel van de spot bedraagt 20 graden. Wat meer technisch: de kleurweergave-index is 85; de lumen per Watt bedraagt 50 en de lamp is geschikt voor 100-250 V. Ook beschikbaar in 4000 K.


website Sylvania
elektrozine.be




AANBEVOLEN HANDELAARS
Handelaars CONCORD
aanbevolen door elektrozine.be
AANBEVOLEN HANDELAARS
Handelaars LUMIANCE
aanbevolen door elektrozine.be
AANBEVOLEN HANDELAARS
Handelaars SYLVANIA
aanbevolen door elektrozine.be