word fan

nieuws

Dossier: Batibouw 2009 : Hybride inbraakcentrale Bosch aan derde versie toe

Hybride inbraakcentrale Bosch aan derde versie toe

Bosch Security Systems introduceert de derde versie van de Easy Series wLSN inbraakcentrale voor de particuliere en kleinzakelijke markt.


Hybride inbraakcentrale Bosch aan derde versie toe




De hybride Easy Series wLSN (wireless Local Security Network) inbraakcentrale staat in verbinding met 32 bedrade en/of draadloze beveiligingselementen zoals draadloze detectoren en signaalgevers, die hierdoor makkelijk overal geplaatst kunnen worden. Het eenvoudige bedieningspaneel geeft de status van het systeem aan via rood of groen gekleurde iconen en gesproken tekst in je eigen taal. De bediening gebeurt met een gecodeerde badge in de vorm van een sleutelhanger.

Versie 3.0
Nieuwe mogelijkheden in versie 3.0 zijn de systeem inactiviteitstimer, de bewakerscode en de automatische download vanuit de centrale.

De Easy Series inbraakcentrale kan voortaan meldingen genereren wanneer de inbraakcentrale een bepaalde tijdsperiode niet in- of uitgeschakeld is. Met behulp van deze melding kan de installateur zijn klant extra hulp aanbieden over het gebruik van het systeem of eventueel andere instanties laten waarschuwen.

In geval van een alarm kan een beveiligingsmedewerker of andere vertrouwenspersoon de locatie bezoeken als de gebruiker afwezig is. Hij kan deze code alleen gebruiken om na een alarm de inbraakcentrale te activeren of te deactiveren. Indien er geen sprake is van een alarm zal deze code niet functioneren. Zo krijgt misbruik geen kans.

De alarmcentrale kan periodiek de logboeken van gebeurtenissen en veranderingen in parameters verzenden naar een meldkamer of een beveiligingsbedrijf. Met de Easy Series gaat dit automatisch.

Ondersteuning van IP Module DX4020
De DX4020 IP module wordt op de interne optiebus van het Easy Series systeem aangesloten. Met deze module is het mogelijk om alarmberichten via IP naar de meldkamer te sturen. Het is ook mogelijk om de centrale via IP te benaderen voor onderhoud en/of programmeerwerkzaamheden.

Meer nieuwigheden:
BOSCH SECURITY
alarmcentrales
Dossier: Batibouw 2009 : Hybride inbraakcentrale Bosch aan derde versie toe


Gepubliceerd op : 9 maart 2009 Bron : © elektrozine.be
print e-mail
nieuwsbrief

Dossier: Batibouw 2009

De alombekende bouwbeurs Batibouw viert dit jaar z'n 50ste editie. Ter gelegenheid van deze speciale verjaardag zijn er heel wat zaken te beleven.



Dossier: Batibouw 2009


Nu Batibouw 50 is geworden, werd een spetterend programma opgezet, zowel voor het publiek als voor de exposanten. Er zijn enkele verrassingen zoals het 'Turtles on the road'- project en de volledig vernieuwde website van Batibouw.

In dit dossier krijg je een overzicht van wat er te beleven valt op Batibouw en welke interessante innovaties er te zien zijn.

nieuws
Lancering cuizine.be
  • PIR bewegingsdetector
    De Passief InfraRood detector (PIR) is een ruimtelijk werkende detector. Door een aantal gordijnvelden wordt beweging van warmte in een gang of ruimte gesignaleerd. De vorm en maximale afstand van detectie verschilt per ...
shop_meer...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
NIEUWSBRIEF